Глобальні ринки

Світ стає більш глобальним. Все більше компаній вже не обмежують свою присутність лише своєю країною. Український бізнес виходять на зовнішні ринки, а іноземний – заходить в Українупартнери з різних країн спільно реалізують проекти тощо.

Зазвичай, компанії достатньо уваги приділяють бізнес-складовій: проводять дослідження, розробляють стратегію, вдосконалюють продуктпланують фінанси. Менше уваги звертають на юридичну складову, яка ніби ще не на часі.

Тож коли починати працювати над юридичними питаннями? На наше переконання: одразу – від початку роботи над проектом (будь то стратегія виходу на новий ринок, нове партнерство чи щось інше). Адже на кожному етапі виникають юридичні питання. При цьому актуальна юридична інформація може істотно вплинути на проект. Наприклад, інформація про державну підтримку у вигляді податкових пільг може вплинути на вибір місця розміщення виробництваРозуміння ризику порушити чиюсь інтелектуальну власність при виході на новий ринок (і фінансових  втрат від цього) може підштовхнути до того, щоб заздалегідь запустити відповідні  процедури та оформити свої права тощо

Такий підхід дає можливість виявити, врахувати та зменшити юридичні ризики, а також знайти переваги та повною мірою скористатися ними. 

Нашими Клієнтами є українські, іноземні та міжнародні компанії. Проекти стосуються як виходу на зовнішні ринки – так й входження на українській ринок та подальшої успішної роботи тут, а також реалізації спільних проектів в Україні або закордоном.  У таких проектах можуть виникати питання застосування українського законодавства, колізійних та міжнародних норм – в цьому ми надаємо юридичну підтримку Клієнтам. Також можуть виникати питання застосування права інших країн – в цій частині ми обов’язково залучаємо колег з відповідних юрисдикцій та співпрацюємо з ними 

Прес-центр