Юридичні послуги для бізнесу

Ми надаємо юридичну підтримку нашим бізнес-Клієнтам в процесі їх діяльності.

З огляду на потреби Клієнтів, в нас склалися три основні моделі надання послуг.

Аутсорсинг юридичної функції

Або (іншими словами) – «Зовнішній юридичний підрозділ», «Зовнішні-внутрішні юристи» (формулювання від Клієнтів).

Зазвичай, в будь-якій компанії є юридична функція, яка має бути забезпечена тим чи іншим способом. При даній моделі Клієнт розміщує її за межами компанії, а саме – доручає нам.

Кому це підходить? З нашою практики:

  • компаніям, де взагалі немає внутрішніх юристів;
  • компаніям, де вони є, але є потреба їх підсилити (через обсяг, складність або специфіку юридичних задач);
  • компаніям, де один головний юрист координує всю юридичну роботу і потребує залучення зовнішніх фахівців (зокрема, в міжнародних компаніях він може відповідати за кілька країн, і в кожній з них залучати локальних юристів).

Які переваги для Клієнта?

Клієнт отримує повністю сформовану юридичну команду – підготовлену, скоординовану та мотивовану. Це дозволяє ефективно та якісно вирішувати юридичні задачі різної складності (від простих до надскладних) та з різних сфер юридичної спеціалізації.

Клієнт не несе витрати на утримання штату юристів, а платить лише за фактично надані послуги. При цьому він сам регулює свої витрати (наприклад, оптимізує їх на час карантину).

Що стосується нас, то ми глибоко занурюємося у бізнес Клієнта. Це дозволяє добре розуміти специфіку його діяльності, а також вирощувати відносини з його ключовими співробітниками, а іноді – й контрагентами.

Така модель відповідає сучасним трендам в економіці та організації роботи: sharing economy, розподілені команди (коли учасники спільного проекту фізично можуть бути навіть в різних країнах), дистанційна робота тощо.

Складні юридичні задачі

Наша юридична експертиза, глибоке розуміння бізнесу, системне мислення, знання та досвід у суміжних сферах дозволяють ефективно вирішувати складні юридичні задачі (зокрема, – комплексні та нестандартні).

Цю послугу можна назвати «разовою», але це не досить точно. Клієнт звертається саме за вирішенням конкретної задачі. Але проект може тривати, наприклад, півроку. У подальшому Клієнт звертається знов – коли з’являється наступна складна юридична задача.

Судове представництво

Ми маємо великий успішний досвід судового представництва. Тому пропонуємо Клієнтам послуги представництва та захисту їх інтересів в судах.

Оскільки ми працюємо з бізнес-Клієнтами, то зазвичай це – адміністративні (зокрема, податкові) або господарські справи.

Крім того, ми пропонуємо Клієнтам підготовку комплексної стратегії судового захисту (дві та більше справи для досягнення певної мети) з подальшою реалізацією цієї стратегії.

Наші підходи у роботі (професіоналізм, відповідальність, залученість стратегічне та системне мислення, відкрита свідомість, творчість, орієнтованість на win-win) забезпечують найкращий результат для Клієнта в кожному випадку.

Прес-центр

Обслуговування українською

16.01.2021 набрала чинності стаття 30 (“Державна мова у сфері обслуговування споживачів”) Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Вона регулює відносини

Детальніше